Achterlicht Ecoled LED Aspock 24V rechts
- Gratis verzending*vanaf €150,- excl. Btw
-
14 Dagen niet goed, geld terug
-
Klanten geven Alles voor je Truck een 4,6 / 5 
-
Heb je nog vragen over dit product?
✉ klantenservice@allesvoorjetruck.nl
Onze veilige betaalmethodes:
Achterlicht Ecoled LED Aspock 24V rechts
Opbouw
Rechts model
Horizontaal
Afmetingen: 350 x 130 x 71 mm
Hart - hart: 152 mm
Stekker: ASS2 7-polig
ADR goedgekeurd
Merk: Aspock
Rechts model
Horizontaal
Afmetingen: 350 x 130 x 71 mm
Hart - hart: 152 mm
Stekker: ASS2 7-polig
ADR goedgekeurd
Merk: Aspock
Achterlicht Ecoled LED Aspock 24V rechts
| Gewicht: | 1 kg |
|---|---|
| Lengte: | 350 mm |
| Breedte: | 71 mm |
| Hoogte: | 130 mm |
| Inclusief driehoek: | Ja |
| Positie achterlicht: | Rechts |
| Soort verlichting: | Achterlichten |
| Truck of trailer achter licht: | Trailer / Aanhanger |
| Type bouw: | Opbouw |
| Type verlichting: | Led |
| Voltage: | multivoltage |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Aanmelden