Achterlicht L1829 NEON look LED 12/24V Rechts
- Gratis verzending*vanaf €150,- excl. Btw
-
14 Dagen niet goed, geld terug
-
Klanten geven Alles voor je Truck een 4,6 / 5 
-
Heb je nog vragen over dit product?
✉ klantenservice@allesvoorjetruck.nl
Onze veilige betaalmethodes:
Achterlicht L1829 NEON look LED 12/24V Rechts
Groot Achterlicht met NEON rand. Opbouw model met reflector. Deze lamp is geschikt voor 10-30 volt en kan dus breed ingezet worden.Voorzien van neon rand en heldere leds heeft deze lamp 5 functies.
Functies:
Achterlicht
Remlicht
Richtingaanwijzer
Mistlicht
Achteruitrijlicht
Specificaties:
380 x 130 x 35 mm
Boutafstand 160 mm
5 functies
10-30 volt
E-keur (E9 10R-11584)
Rechts model
Functies:
Achterlicht
Remlicht
Richtingaanwijzer
Mistlicht
Achteruitrijlicht
Specificaties:
380 x 130 x 35 mm
Boutafstand 160 mm
5 functies
10-30 volt
E-keur (E9 10R-11584)
Rechts model
Achterlicht L1829 NEON look LED 12/24V Rechts
| Gewicht: | 1 kg |
|---|---|
| Lengte: | 375 mm |
| Breedte: | 34 mm |
| Hoogte: | 130 mm |
| Positie achterlicht: | Rechts |
| Soort verlichting: | Achterlichten |
| Truck of trailer achter licht: | Truck / Trailer |
| Type bouw: | Opbouw |
| Type verlichting: | Led |
| Voltage: | multivoltage |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Aanmelden