ADR Gevaarlijke stoffen bord 300 x 120 mm
Productnummer:
29979
Beschikbare voorraad:
0
- Gratis verzending*vanaf €150,- excl. Btw
-
14 Dagen niet goed, geld terug
-
Klanten geven Alles voor je Truck een 4,6 / 5 
-
Heb je nog vragen over dit product?
✉ klantenservice@allesvoorjetruck.nl
Onze veilige betaalmethodes:
ADR Gevaarlijke stoffen bord 300 x 120 mm
Afmeting : 300 x 120 x 1 mm
Materiaal : Aluminium
Folie : Klasse I
Voor voertuigen GVW<3500 kg of voor voertuigen waarbij het technisch
niet mogelijk is een bord van 400 x 300 mm te plaatsen
Materiaal : Aluminium
Folie : Klasse I
Voor voertuigen GVW<3500 kg of voor voertuigen waarbij het technisch
niet mogelijk is een bord van 400 x 300 mm te plaatsen
ADR Gevaarlijke stoffen bord 300 x 120 mm
| Gewicht: | 1 kg |
|---|---|
| Lengte: | 1 mm |
| Breedte: | 300 mm |
| Hoogte: | 120 mm |
| Materiaal : | Aluminium |
| Reflectieklasse : | Klasse 1 |
| Toepassing markering: | Adr |
| Type markering: | Markeringsborden |
| Type waarschuwing: | Div. gevaarlijke stoffen |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Aanmelden