Bumper aluminium compleet met Europoint II verlichting
- Gratis verzending*vanaf €150,- excl. Btw
-
14 Dagen niet goed, geld terug
-
Klanten geven Alles voor je Truck een 4,6 / 5 
-
Heb je nog vragen over dit product?
✉ klantenservice@allesvoorjetruck.nl
Onze veilige betaalmethodes:
Bumper aluminium compleet met Europoint II verlichting
Aluminium bumper inclusief Europoint 2 & Superpoint 2 verlichting.
Lengte: 2400mm
Breedte: 250mm
Diepte: 113mm
Materiaal: geanodiseerd aluminium
Verlichting: ja
Verbindingsdoos: ja
Voltage: 24V
Inhoud:
Bumper
Achterlichten 2x
Pendellampen 2x
Kentekenlampen 2x
Verbindingsdoos
Eindkappen
Bumper aluminium compleet met Europoint II verlichting
| Gewicht: | 18 kg |
|---|---|
| Lengte: | 2400 mm |
| Breedte: | 250 mm |
| Hoogte: | 113 mm |
| Geschikt voor: | Trailer |
| Materiaal : | Aluminium |
| Type onderdeel: | Bumpers |
| Uitvoering bumper: | 2400 mm met kunststof eindkappen |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Aanmelden