Inbouw rubber behuizing voor 2x achterlicht Strands Ize
- Gratis verzending*vanaf €150,- excl. Btw
-
14 Dagen niet goed, geld terug
-
Klanten geven Alles voor je Truck een 4,6 / 5 
-
Heb je nog vragen over dit product?
✉ klantenservice@allesvoorjetruck.nl
Onze veilige betaalmethodes:
Inbouw rubber behuizing voor 2x achterlicht Strands Ize
Een dubbele rubberen behuizing voor montage van 2 Ize Dark Knight LED-achterlichten. Ook verkrijgbaar als enkele behuizing, onder nummer 33149.
Eigenschappen:
- Breedte: 259mm
- Hoogte: 155mm
- Diepte: 64mm
- Hart-Hart: 153 mm
Inbouw rubber behuizing voor 2x achterlicht Strands Ize
| Lengte: | 64 mm |
|---|---|
| Breedte: | 259 mm |
| Hoogte: | 155 mm |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal : | Rubber |
| Positie achterlicht: | Links / Rechts |
| Soort verlichting: | Achterlichten |
| Truck of trailer achter licht: | Truck / Trailer |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Aanmelden