Kentekenlamp Britax 868 buislamp 12/24V
- Gratis verzending*vanaf €150,- excl. Btw
-
14 Dagen niet goed, geld terug
-
Klanten geven Alles voor je Truck een 4,6 / 5 
-
Heb je nog vragen over dit product?
✉ klantenservice@allesvoorjetruck.nl
Onze veilige betaalmethodes:
Kentekenlamp Britax 868 buislamp 12/24V
Britax / Ecco 868 kentekenplaatverlichting. De kentekenlamp heeft een zwarte kunststof behuizing en is van het type opbouwmontage. De fitting is geschikt voor een buislamp van 5w 35x11mm. Geleverd excl. buislamp.
Afmetingen;
- Hoogte: 38mm
- Breedte: 68mm
- Diepte: 34mm
- De bevestigingsgaten zitten 45 mm uit elkaar.
Kentekenlamp Britax 868 buislamp 12/24V
| Lengte: | 34 mm |
|---|---|
| Breedte: | 68 mm |
| Hoogte: | 38 mm |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal : | Kunststof |
| Soort verlichting: | Kentekenverlichting |
| Type bouw: | Opbouw |
| Type verlichting: | Buislamp |
| Voltage: | 12/24V |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Aanmelden