LED dubbelbrander oranje 24V
- Gratis verzending*vanaf €150,- excl. Btw
-
14 Dagen niet goed, geld terug
-
Klanten geven Alles voor je Truck een 4,6 / 5 
-
Heb je nog vragen over dit product?
✉ klantenservice@allesvoorjetruck.nl
Onze veilige betaalmethodes:
LED dubbelbrander oranje 24V
Dubbelbrander LED uitvoering met oranje lens en amber LED's voor opbouw op trucks en trailers. De dubbelbrander is voorzien van een 50cm kabel met open eind.
Voltage: 24V
Vermogen: 0,7 watt
Kleur LED: oranje / amber
Aantal LED's: 8, FLUX
Afmetingen: 126,6 x 55,1 x 39,2 mm (LxHxD)
Hart afstand HoH: 109 mm
Lens: oranje
Stekker: open kabeleind
Certificering: ECE gekeurd
Voltage: 24V
Vermogen: 0,7 watt
Kleur LED: oranje / amber
Aantal LED's: 8, FLUX
Afmetingen: 126,6 x 55,1 x 39,2 mm (LxHxD)
Hart afstand HoH: 109 mm
Lens: oranje
Stekker: open kabeleind
Certificering: ECE gekeurd
LED dubbelbrander oranje 24V
| Gewicht: | 0.3 kg |
|---|---|
| Lengte: | 126 mm |
| Breedte: | 55 mm |
| Hoogte: | 39 mm |
| Aantal polig: | 2 |
| Kleur lens: | Oranje lens |
| Kleur uitvoering: | Oranje |
| LED kleur: | Oranje led |
| Soort verlichting: | Markeringsverlichting |
| Type bouw: | Opbouw |
| Type verlichting: | Led |
| Voltage: | 24 volt |
| Wattage: | 0,7 |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Aanmelden