Markeringslamp hella opbouw oranje retro bloklamp 12/24V
- Gratis verzending*vanaf €150,- excl. Btw
-
14 Dagen niet goed, geld terug
-
Klanten geven Alles voor je Truck een 4,6 / 5 
-
Heb je nog vragen over dit product?
✉ klantenservice@allesvoorjetruck.nl
Onze veilige betaalmethodes:
Markeringslamp hella opbouw oranje retro bloklamp 12/24V
Oldskool markeringslamp van Hella in bloklamp uitvoering.
Breedte: 124mm - Hoogte: 61.5mm - Diepte: 43mm
Lamptype: R5W / BA15S - (geleverd zonder gloeilamp)
Met reflector
ADR/GGVS getest - Keurteken: ECE
Behuizingskleur: Zwart
OE Referentie:
- DAF 130 2721
- DAF TP03003101
- IVECO 7017 0
- MAN 81.25361001H
- MERCEDES-BENZ 000 826 14 41
- MERCEDES-BENZ A 000 826 14 41
- SCANIA 1 906 670
- SCANIA 20 223 837
- SCANIA 370 693
Markeringslamp hella opbouw oranje retro bloklamp 12/24V
| Lengte: | 43 mm |
|---|---|
| Breedte: | 124 mm |
| Hoogte: | 61.5 mm |
| E-keurmerk: | Ja |
| Filter kleur: | Oranje |
| Kleur: | Oranje |
| Kleur lens: | Oranje lens |
| Soort verlichting: | Markeringsverlichting |
| Type bouw: | Opbouw |
| Type verlichting: | Gloeilamp |
| Voltage: | 12/24V |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Aanmelden