Spatlap met Daf opdruk 600 x 400 mm
- Gratis verzending*vanaf €150,- excl. Btw
-
14 Dagen niet goed, geld terug
-
Klanten geven Alles voor je Truck een 4,6 / 5 
-
Heb je nog vragen over dit product?
✉ klantenservice@allesvoorjetruck.nl
Onze veilige betaalmethodes:
Spatlap met Daf opdruk 600 x 400 mm
Spatlap met opdruk truckmerk DAF, origineel Daf product
Materiaal: rubber
Kleur: Zwart / wit
Afmetingen: 600 x 400 mm
Exclusief bevestiging
Daf nummer: 0066610
Spatlap met Daf opdruk 600 x 400 mm
| Breedte: | 600 mm |
|---|---|
| Hoogte: | 400 mm |
| Afmeting spatlap: | 600 x 400 mm (B x H) |
| Filter kleur: | zwart |
| Geschikt voor: | Daf |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal : | Rubber |
| Type onderdeel: | Spatlappen |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Aanmelden