Spatlap origineel met Scania opdruk 650 x 440 mm
- Gratis verzending*vanaf €150,- excl. Btw
-
14 Dagen niet goed, geld terug
-
Klanten geven Alles voor je Truck een 4,6 / 5 
-
Heb je nog vragen over dit product?
✉ klantenservice@allesvoorjetruck.nl
Onze veilige betaalmethodes:
Spatlap origineel met Scania opdruk 650 x 440 mm
Spatlap met opdruk truckmerk Scania
Materiaal: rubber
Kleur: Zwart / wit
Afmetingen: 650 x 440 mm
Exclusief bevestiging
Origineel Scania product: S355803
Spatlap origineel met Scania opdruk 650 x 440 mm
| Breedte: | 650 mm |
|---|---|
| Hoogte: | 440 mm |
| Afmeting spatlap: | 650 x 440 mm (B x H) |
| Filter kleur: | zwart |
| Geschikt voor: | Scania |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal : | Rubber |
| Type onderdeel: | Spatlappen |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Aanmelden