Transport exceptionel/uitzonderlijk vervoer geel bord
Productnummer:
29938
Beschikbare voorraad:
0
- Gratis verzending*vanaf €150,- excl. Btw
-
14 Dagen niet goed, geld terug
-
Klanten geven Alles voor je Truck een 4,6 / 5 
-
Heb je nog vragen over dit product?
✉ klantenservice@allesvoorjetruck.nl
Onze veilige betaalmethodes:
Transport exceptionel/uitzonderlijk vervoer geel bord
Transport exceptionel/uitzonderlijk vervoer bord in gele aluminium uitvoering. Toegestaan in Nederland, België en Duitsland
Materiaal: Aluminium
Afmeting: 1250 x 300 x 2 mm
Folie: geel reflecterend klasse I
Transport exceptionel/uitzonderlijk vervoer geel bord
| Gewicht: | 1 kg |
|---|---|
| Lengte: | 1250 mm |
| Breedte: | 300 mm |
| Hoogte: | 2 mm |
| Filter kleur: | Geel |
| Kleur: | Geel |
| Materiaal : | Aluminium |
| Reflectieklasse : | Klasse 1 |
| Toepassing markering: | Uitzonderlijk vervoer |
| Type markering: | Markeringsborden |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Aanmelden